Перга бджолина — надійний захисник вашого здоров’я

Перга — це заготовлений бджолами для годування потомства квітковий пилок, який вони обробляють слиною, а потім заливають в комірки сот. Її ще називають бджолиним хлібом. Вона містить величезну кількість корисних речовин: калій, магній, залізо, кальцій, вітаміни A, C, P, E, а також добре впливає на організм загалом:

• виводить токсини і шлаки з організму;
• зміцнює серцевий м’яз, очищає судини від бляшок та піднімає рівень гемоглобіну в крові;
• сприяє швидкому відновленню організму та підвищує імунітет;
• відновлює мікрофлору кишечника.

Ефект від лікування сушеним пилком помітний вже через декілька днів. Один із найцінніших елементів у ньому — це калій, адже, на відміну від аптечних засобів, перга бджолина містить цю речовину не у чистому, а у зв’язаному з іншими речовинами вигляді, тому вона повністю засвоюється організмом.

Цей продукт бджільництва широко застосовують у таких ситуаціях:

• черепно-мозкові травми, постінсультні стани (вона поступово відновлює кровообіг у мозку та налагоджує роботу уражених ділянок);
• розлади статевої сфери (знову ж таки, покращує кровообіг в органах малого тазу, збільшуючи кількість рухливих сперматозоїдів);
• порушення роботи травної системи (покращує метаболізм).

Окрім того, перга чудово зміцнює організм загалом, тому може застосовуватися і при інфекційних та вірусних захворюваннях. Допомагає вона і при грипі, дисбактеріозі, харчовій алергії у дітей, анемії, порушеннях пам’яті. Вона добре розчиняється у воді, тому, якщо діти не хочуть вживати її у звичайному вигляді, просто додайте її в охолоджений компот, воду, молоко. Давати пергу їм на ніч небажано: вона сприяє підвищенню активності, тому дитина може просто не заснути вчасно.

Придбайте натуральний бджолиний хліб та інші продукти бджільництва у ПП «Товари для здоров’я», залишивши повідомлення на сайті після додавання потрібної кількості товару в корзину, і наш менеджер обов’язково передзвонить нам найближчим часом. Ви також можете зателефонувати нам за номером, вказаним у розділі «Контакти», у зручний для вас час. За потреби ми відповімо на всі ваші запитання та підкажемо, який продукт для апітерапії підійде вам найкраще. Ми здійснюємо доставку по всій території України, а оплату приймаємо попередньо на картку «ПриватБанку». Мінімальна сума роздрібного замовлення становить 150 грн, оптового — 500 грн.

Зміцнюйте свій імунітет разом з нами!